fbpx

Wesele na Kaszubach

Naturalnie Najlepsze

Romantyczne śluby plenerowe

Źródło Raduni znajduje się niedaleko Trójmiasta, jest otoczone Lasami oraz Jeziorem Raduńskim co czyni je idealnym miejscem na ślub w plenerze. Organizujemy zarówno wesela kameralne jak i huczne wesela do białego rana.

Mamy wolne terminy w 2023r

Widok na jezioro Raduńskie Górne podczas ślubu

Wesele na Kaszubach

Kto nigdy nie był na kaszubskim weselu ten nie wie co stracił. Jeżeli marzy wam się wesele w tradycyjnym kaszubskim stylu…

Jeżeli wolicie natomiast eleganckie wesele w stylu glamour to Źródło Raduni również sprosta tym wymaganiom. Sala jest nowoczesna, stylowa, w kolorach złota i beżu, ocieplona piaskową cegłą, a elegancka biała porcelana oraz dodatki dopełnią całości.

A może by tak połączyć te dwa style? Odrobina tradycji w nowoczesnym wydaniu?

Proszę bardzo! Kaszubskie akcenty i elegancki wystrój świetnie się razem komponują – stylowa sala z dużymi przeszklonymi oknami z widokiem na las sprawi, że poczujecie się jak na łonie natury

,, Źródło Raduni” Zalety:

 • Wygodna lokalizacja w sercu Kaszub ok 50km(1h) od Gdańska,
 • Pyszna kuchnia. 
 • Do dyspozycji Duży Ogród, Wiata, Sale weselne.
 • Menu szczegółowo uzgadniane z Parą Młodą, przygotowane z wykorzystaniem lokalnych naturalnych produktów.
 • Kompleksowa obsługa całej uroczystości z wieloma dodatkowymi atrakcjami.
 • Malownicze położenie w otoczeniu Lasów oraz jeziora Raduńskiego,
 • Noclegi na miejscu, duże komfortowe pokoje i domki.
 • Duża przestrzeń do rekreacji i wypoczynku, placem i salą zabaw dla dzieci.
 • Bliska odległość do kościoła oraz urzędu stanu cywilnego, organizacja ślubów plenerowych
 • Możliwość włączenia atrakcji kaszubskich
 • Stała i kompleksowa opieka managera wesel nad organizacją całej uroczystości
 • Duże przeszklenia z widokiem na ogród, 
 • Bezpośrednie wyjście na taras restauracyjny oraz ogród 
 • Lokalizacja z dala od ruchliwej drogi 
 • Duży parking
 • Profesjonalne oświetlenie.
 • Sala do 160 osób.
 • Plac zabaw dla dzieci.
 • Pokoje z  klimatyzacją.
 • Organizujemy wszystkie imprezy okolicznościowe.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA PAR MŁODYCH

W każdym sezonie weselnym roku w soboty przygotowaliśmy różne zestawy Menu – zobacz poniżej. Trzeba jednak pamiętać że z ceny produktów a także Menu z każdym rokiem rosną.

Każde Wesele jest inaczej dekorowane, Restauracja zapewnia

– na stoły tradycyjne : obrusy w kolorze : białym

– dodatkowo jest możliwość założenia pokrowców na krzesła weselne.

W zależności od motywu przewodniego przyjęcia Restauracja zapewnia bieżniki jednolite, jutę oraz bieżniki w granatowo-białe pasy.   Świece jasne w szkle oraz delikatne kwiaty wg standardów Restauracji w niskich wazonach, pokrowce  serwetki materiałowe : białe, lila – wrzos, lniane.

Osoby dekorujące salę weselną prosimy o wcześniejszy kontakt. Nam również zależy na pieknym udekorowaniu Sali Weselnej, dlatego proponujemy żeby przyjechać czym prędzej. Dj, zespoły muzyczne zazwyczaj cztery godziny przed weselem lub po wcześniejszym ustaleniu.

Nasza oferta przewiduje ok. 11 godzin uroczystości). Oczywiście godziny można dopasować do godzin rozpoczęcia uroczystości w Kościele, Urzędzie czy ceremonii zorganizowanej w naszej Restauracji. Wesela  trwają w najcześciej od ok. godziny 17.00 do godziny 4:00 dnia następnego .

Czas rozpoczęcia możemy zmienić na wcześniejszą godzinę, należy jednak pamiętać, że zmiana godziny rozpoczęcia uroczystości Weselnej na wcześniejszą, spowoduje wcześniejsze zakończenie uroczystości. W przypadku gdyby planowali Państwo wcześniejsze rozpoczęcie uroczystości, a godzina zakończenia miałaby pozostać niezmieniona (4.00 rano), nasza Restauracja umożliwi to Państwu.

Jest to niestety usługa dodatkowo płatna, w kwocie 500,00 zł/każdą rozpoczętą godzinę. 

Przed Restauracją znajdują się miejsca parkingowe z których można korzystać, Teren jest naprawdę duży i nigdy mam tych miejsc nie zabarkło.

Każde Menu Weselne ustalamy inwidualnie, wiec możemy je dowolnie dostosować.

Za dzieci do 3 roku nie płacimy, na Sali Weselnej też są specjalne krzesełka a dzieci do 6 roku oraz  dla usługodawców czyli DJ, Fotograf, kamerzysta 50% menu.

Przy zdecydowaniu się na współpracę z naszą Restauracja i chęci podpisania umowy rezerwacyjnej, należy liczyć się z pierwszą wpłatą w wysokości 2000,00 zł (jeśli jest to piątek) lub 3000,00 zł (jeśli jest to sobota). Wpłata ta jest nazwana w umowie ZADATKIEM. Pozostałą część kwoty prosimy wpłacić na 3 tygodnie przed datą uroczystością.

Na trzy tygodnie przed datą uroczystości należy podać ostateczną ilość gości, ustalić menu, plan przyjęcia weselnego ustalić wszelkie szczegóły i detale.

Stale powiększamy naszą bazę noclegową. W przypadku wesela  w sezonie wiosennym lub jesiennym Koszt wynajęcia pokoju można negocjować, Zapraszamy.

W każdym z zaproponowanych przez naszą Restaurację wariantów, został uwzględniony pakiet ciast pieczonych, które serwujemy podczas całej uroczystości w formie szwedzkiego stołu, w łącznej ilości 3 porcji ciast na osobę. Lista proponowanych przez nas wypieków, znajduje się w naszej ofercie.

 

Najczęściej zalecamy wybór od 4 do 6 rodzajów ciast dla różnorodności.  Tort pozwalamy wnieść własny bez dodatkowej opłaty typu ,, talerzykowe ‘’ .

Napoje alkoholowe możecie Państwo mieć swoje obowiązuje wtedy tzw. „korkowe” jest to opłata za usługę gastronomiczną – przechowywanie, schłodzenie i roznoszenie alkoholu.

Pakiet napoi bezalkoholowych serwowanych podczas uroczystości weselnej bez ograniczeń, według obowiązującego cennika za os.

Na głównej Sali Weselnej możemy zorganizować wesela do 90 lub 120 osób w zależności od ustawienia i rodzajów stołów, ale jest też możliwość połączenia jest z Namiotem Plenerowym. 

Druga sala to nowoczesna, stylowa oraz kameralna winnica z wyjściem na ogród i plac zabaw.  Zbudowana w tak dowolnie zmienić wystój.  Nowoczesne oświetlenie, wbudowane nagłośnienie i sprzęt multimedialny pozwala na przeprowadzenie prezentacji podczas uroczystości. Na tej Sali możemy zorganizować wesele do 120 osób .

Organizujemy też wesela w stylu Boho w naszym ogrodzie i pod wiatą .

W miesiącach od września do maja organizujemy Wesela bez ograniczeń w frekwencji

Od 2021r każda Sala wyposażona jest w klimatyzacje oraz wydają wentylacje (10 000m3/h) zapewniającą odpowiednią temperaturę oraz świeże powietrze 

Koszt ceremonii Ślubu przygotowanej w ogrodzie zależny jest od wyposażenia np.  krzesła z pokrowcami, stojaki z kwiatami przy dywanie, biały dywan prowadzący do łuku, łuk z kwiatami oraz stół z godłem dla Urzędnika.

Na jednego kelnera przypada 20 Gości weselnych.

Tak, każda Para Młoda może zamówić dodatkowe atrakcje we własnym zakresie, ale też pomagamy w ich organizacji.

Napisz do nas

[responsivevoice_button rate=”1″ pitch=”1.0″ volume=”0.4″ voice=”Polish Female” buttontext=”Czytaj”]