Kiedy trzeba zaplanować niezapomniane przyjęcie urodzinowe na Kaszubach, czas na ekipę z restauracji Źródło Raduni. Świetnie zlokalizowany lokal i urokliwe otoczenie jeziora to tylko kilka elementów, które składają się na to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością nie zawiedzie! Jeśli mieszkasz na Kaszubach w pobliżu trójmiasta lub innych miast w naszym regionie przyjdź do nas już dziś, abyśmy mogli wspólnie zarezerwować sale.

Kompleksowa Organizacja osiemnastki na Kaszubach

Oferujemy dużą przestrzeń do tańca i stoły pełne pysznego jedzenia. W sezonie wiosenno-letnim możemy wynieść tę przestrzeń na zewnątrz – w naszej restauracji na Kaszubach jest 100 miejsc siedzących! dzieci będą mogły bawić się w jednej sali, dorośli mają dostęp do drugiej, a tuż obok jest plac zabaw i ogród gdzie goście w spokoju rozmawiają, ale i tańczą razem, jakby właśnie tak miało być zawsze.

Wiemy, że planowanie przyjęcia nie jest łatwym zadaniem, dlatego nasz zespół został starannie opracowany, aby zapewnić Ci wszelkie potrzebne wsparcie. Zorganizujemy jedzenie i napoje na Twoją imprezę z wyprzedzeniem lub na bieżąco, jeśli zajdzie taka potrzeba – daj nam tylko znać, jaki rodzaj menu najbardziej Ci odpowiada! Dodatkowo jest jeszcze kilka innych cech, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o miejscu, w którym mogłoby się ono odbyć:
Przestronne wnętrze restauracji zapewnia wystarczającą ilość miejsca pomiędzy stolikami, zachowując jednocześnie intymność w porze nocnej; sprawna obsługa więc goście nie muszą czekać zbyt długo, zanim zostaną obsłużeni w zakresie czegokolwiek, począwszy od zamówienia napojów.

Do restauracji Źródło Raduni zawitali już nastolatkowie z : Gdańska, Gdyni Sopotu, Kartuz, Kościerzyny ,  Odwiedź nas w Stężycy i sprawdź i zasmakuj szczegółową ofertę naszych usług. 

Nie tylko osiemastki

Jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z niezapomnianym przyjęciem urodzinowym. Pomożemy Ci zaplanować i przygotować, czy to chrzciny lub komunie w naszej kameralnej scenerii na Kaszubach, W Restauracji Źródło Raduni czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji! Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat organizowania tutaj imprez, w tym wesel , a także konferencji i uroczystości integracyjnych.