Praca zdalna/ home office – w restauracji „Źródło Raduni”

Wszyscy że kiedy mamy ważny projekt, nad którym musimy popracować przestrzeń domowa nie pozwala się skupić, notorycznie coś nas odrywa od pracy.
W The Working Space restauracji Źródło Raduni jest dla osób poszukujących możliwości pracy „zdalnej” – od biur domowych, które zapewniają bezprzewodowy dostęp do Internetu, jak również inne udogodnienia, takie jak bary kawowe i salony telewizyjne, aby każdy czuł się komfortowo, bez względu na to, ile czasu spędza poza domem (lub hotelem), sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 100 osób

Oferujemy:

Przekonaj się sam

Wystarczy, że ZAREZERWUJESZ miejsce z hasłem „praca zdalna” i wszystko gotowe 🙂

Z biurek można korzystać już od godz. 9:00. Oczywiście wszystko przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Do zobaczenia!

*darmowy wydruk do 20stron,

                              Twoje biuro nad jeziorem???

Masz pracę zdalną ale w domu nie możesz się skupić? Przyrządzanie posiłków, sprzątanie odrywa Cię od pracy i zabiera czas? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Praca zdalna połączona z wypoczynkiem na łonie natury! Cisza i spokój, pyszna kuchnia i światłowód który umożliwi Ci stały i szybki dostęp do internetu!

Źródło Raduni zapewni Tobie idealne warunki do pracy. Nasza oferta łączy „przyjemne z pożytecznym”. Położenie ośrodka w środku lasu zapewnia ciszę i spokój tak potrzebny do skupienia się w trakcie pracy. Komfortowe pokoje z wygodnym dużym łóżkiem zapewnią relaks podczas snu a pyszna domowa kuchnia umili pobyt i doda energii do działania.

W trakcie pracy warto zrobić sobie godzinkę przerwy i udać się na spacer lub przejażdżkę rowerową. Nasze rowery elektryczne świetnie sprawdzają się na pagórkowaty kaszubski teren. Po takiej przerwie i dotlenieniu organizmu nabierzesz energii do dalszej pracy.

Udogodnienia pobytu:

Pakiet zawiera:

Cena: 340,-/os/2 doby – każda kolejna doba 170,-

          560,-/2os/2 doby – każda kolejna doba 280,-

Dziecko 0-3 Gratis

Dziecko 4-10lat 90,-

* Płatność przy zameldowaniu, możliwa anulacja w dniu przyjazdu do godz. 14.00

* Oferta obowiązuje do końca 28 lutego 2022

Informacje ogólne: